Overslaan en naar de inhoud gaan

ATKB verzekerd van mooie opdrachten voor Rijkswaterstaat

ATKB is voor de komende vier tot zes jaar een van de gecontracteerde partijen voor mooie opdrachten van Rijkswaterstaat. Rijkswaterstaat staat namelijk voor een enorme vernieuwingsopgave, onder meer door groot onderhoud aan of vernieuwing van duizenden bruggen, tientallen tunnels en sluizen. Voor een groot deel van dit werk zoekt Rijkswaterstaat samenwerking met externe partijen via een grote aanbesteding die verdeeld is in meerdere percelen.

Wij gaan aan de slag binnen twee percelen; perceel 3 gaat om (water)bodemonderzoeken en het andere perceel 2 (Technisch Advies) bevat verschillende kennisvelden, waarbij wij zijn geselecteerd voor kennisveld ‘Grondwater- en bodembeheer’. 
De inschrijving bestond uit twee fasen, waarbij we in de race waren met andere adviesbureaus. In de eerste fase kwalificeerden we ons op basis van de administratieve vereisten én referentieprojecten die wij eerder uitvoerden. In de tweede fase zijn wij geselecteerd op basis van onze ingediende kwaliteitsplannen.

Rijkswaterstaat is een grote en prettige opdrachtgever, waarmee we onze doorgronders in de komende jaren weer verzekeren van uitdagende projecten op de vele terreinen die Rijkswaterstaat in beheer heeft. We zien er naar uit om ons in te zetten voor een betere natuur en leefomgeving in samenwerking met Rijkswaterstaat.

Op dinsdag 30 september was er een feestelijke startbijeenkomst op de Oosterscheldekering waarmee we de start markeerden (zie foto).

Het nieuwsbericht van Rijkswaterstaat vind je hier: Rijkswaterstaat en marktpartijen starten samenwerking SROK.

Materieel